Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavači - pokladní

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29427340760 | aktuálnost: 17.06.2024

SEMAG spol. s r.o.

Upřesňující informace

Pro naši provozovnu PRIMA PEKÁRNA do menšího kolektivu přivítáme kolegyni/kolegu s příjemným vystupováním, manuální zručnosti, vysokým pracovním nasazením a úsměvem.
Dohodnutí osobního pohovoru telefonicky předem s p. Pavlou Tymrákovou - 734 353 423.

Náplň práce:
˘ příprava, vypékání a prodej pekárenských výrobků (vysoký podíl ruční práce)
˘ příprava obložených baget, polévek a kávy
˘ znalost práce na obchodních pokladnách a praxe s prodejem pečiva výhodou
˘ provozní doba pondělí - neděle
˘ ranní a odpolední směny (ranní od 4,45 hod)
˘ v letním období dle dohody možnost navýšení úvazku

Požadujeme:
˘ vyučení
˘ znalost práce na obchodních pokladnách
˘ praxe s prodejem pečiva výhodou
˘ pracovní morálku, komunikativnost a příjemné vystupování
˘ manuální zručnost, zodpovědnost, spolehlivost, chuť pracovat, učit se novým věcem
˘ výborný zdravotní stav
˘ preferujeme dlouhodobý pracovní vztah

Nabízíme:
˘ práci ve stabilní společnosti
˘ dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
˘ 5. týden dovolené po zkušební době
˘ odpolední příplatek 8,- Kč/hod na rámec Zákoníku práce
˘ příplatek za práci o víkendu ve výši 20%
˘ příspěvek na penzijní připojištění po odpracovaném 6. měsíci
˘ dotovaná strava
˘ příspěvek na volnočasé aktivity

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 15 000 - 17 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Vítězná 2886/6, Šumperk, 78701

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity