Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač/prodavačka smíšeného zboží

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 27769760722 | aktuálnost: 29.04.2024

Đúc Nam Nguyen

Upřesňující informace

Náplň práce:
prodej zboží, přijímání plateb, komunikace se zákazníky, předvádění zboží zákazníkům, vyskládání, vystavování, třídění a zjišťování jakosti zboží.

Požadavky:
spolehlivost a schopnost rychle se učit novým věcem a pracovat v týmu, dobrá fyzická kondice, výhodou - znalost vietnamštiny.

Zájemci se mohou hlásit:
- zasláním životopisu v českém nebo vietnamském jazyce na e-mail: trin7nx@gmail.com.
Poznámka:
S vybranými uchazeči o zaměstnání bude proveden telefonický a osobní pohovor.

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Místo pracoviště: Jiráskova 116, Hranice,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Cizince