Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač / prodavačka autodílů

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29231780709 | aktuálnost: 02.05.2024

LK-AUTOSERVIS, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Pracovní poměr na dobu neurčitou, jednosměnný provoz. Nástup možný ihned.

Náplň práce: prodej autodílů na prodejně, manipulace se zbožím, uzavírání objednávek po telefonu od volajících zákazníků, rozvoz zboží k zákazníkům, vyřizování reklamací.

Požadavky: zkušenosti s prodejem autodílů nebo orientace v autodílech, příjemné vystupování a prodejní talent, uživatelské ovládání PC (v interním systému Vás zaměstnavatel zaškolí), řidičský průkaz sk. B.

Zaměstnavatel nabízí: příspěvky na stravu, nákup firemních produktů za velkoobchodní ceny atd.

Kontakt - pan Kábrt Luděk, tel.: 603 522 197, e-mail: kabrt@lkauto.cz (pro zaslání životopisu).

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC uživatelské ovládáníPHP_EOLŘidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B Jiné zkušenosti s prodejem autodílů nebo orientace v autodílechPHP_EOL

Mzda: 25 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Lidická 317, Česká Skalice, 55203

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity