Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač / prodavačka

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28646120705 | aktuálnost: 27.04.2024

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Upřesňující informace

Kontakt telefonicky od 8:00 do 18:00 hod., osobně na pracovišti (PO - PÁ do 13:00 hod.) nebo e-mailem prace@novak-mu.cz.
Místo výkonu práce na prodejně Novák Maso-Uzeniny v objektu Penny Marketu.

Požadujeme:
- praxi v prodeji potravin
- vzdělání v oboru prodavač/ka- výhodou
- ochotu pracovat na dvě směny - ranní/odpolední
- dobré komunikační dovednosti, příjemné vystupování
- zodpovědný přístup k práci, samostatnost.
Náplň práce:
- nabídka a prodej masa, uzenin, lahůdek a dalšího sortimentu
- krájení a doplňování zboží do pultů
- prezentovat zboží v pultech
- obsluha pokladny, přímá obsluha zákazníků
- práce v novém, zmodernizovaném a čistém prostředí
- práce na dvě směny - ranní / odpolední + směna o víkendu
- péče o vzhled a čistotu prodejny.
Nabízíme:
- práci ve stabilní české společnosti, zaškolení na prodejně
- Multisport karta, příspěvek na stravování ve mzdě, příspěvek na penzijní připojištění
- zvyšování mzdy na základě odpracovaných let
- odměna za práci o víkendech a svátcích, lázně
- výhodné zaměstnanecké nákupy masa
- možnost práce i na DPP.
- nástup možný ihned.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Místo pracoviště: Solnická 59, Dobruška, 51801

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: Absolventy