Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač/ka maso-uzeniny

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28758500734 | aktuálnost: 27.04.2024

Beskydské uzeniny, a.s.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED

POŽADUJEME: příjemné vystupování, schopnost komunikovat se zákazníkem, manuální zručnost a pečlivost. Zkušenosti v prodeji výhodou.
NÁPLŇ PRÁCE: aktivní prodej a prezentace zboží, kontrola kvality a česrstvosti, zodpovědnost za dodržování předpisů, standardů a postupů.
NABÍZÍME: stabilní práci v české výrobní společnosti, náborový bonus 10 000 Kč, možnost práce na zkrácený úvazek.

Pracovní poměr na dobu určitou 1-roku, poté s možností prodloužení.

výkonnostní odměny, stravenkový paušál, zaměstnancká sleva na sortiment produktů, odměny za pracovní i životní jubilea, odměna při odchodu do důchodu

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 22 000 - 26 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Družba 1169, Brumov-Bylnice, 76331

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy