Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Prodavač/ka masa - uzenin

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29225860702 | aktuálnost: 01.05.2024

MAKOVEC a.s.

Upřesňující informace

Nástup možný IHNED

Požadujeme: zdravotní způsobilost, praxe v prodeji masa výhodou, zkušenosti s pultovým prodejem čerstvých potravin (uzeniny, lahůdky), profesionální přístup k zákazníkům, komunikační schopnosti, flexibilita, zkušenosti s prodejem na teplém pultu vítány.
Náplň práce: příprava a prodej masa, uzenin a polotovarů do teplého pultu, doplňování a úklid.
Pracovní doba: PO-PÁ ranní směna 5:00 - 13:00 odpolední 13:00 - 20:30,
SOBOTA 5:00 - 13:00 (jednou za 14 dní), NEDĚLE ZAVŘENO!

Zaměstnanecké výhody: Jídelní kupóny (stravenky) v hodnotě 116,- Kč za směnu plně hrazené zaměstnavatelem, mimořádné odměny 2x v roce 7.000,- Kč (za příslušné pololetí)

Telefonický kontakt je možný v pracovní dny 7:00-15:00.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 26 000 - 30 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: I. Veselkové 1332, Zlín,

Region: Zlínský kraj

Obor: Obchod, prodej, nákup

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity