Typ nabídky

Minimální mzda

Process chemical engineer (50-60.000 Kč)

referenční číslo: 43522 | aktuálnost: 24.10.2023

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte vysokoškolské vzdělání se zaměřením na chemii? Orientujete se v chemicko-inženýrských výpočtech? Máte zkušenosti, které můžete uplatnit na této pozici?
Pak hledáme právě Vás!

Pro našeho významného klienta hledá posilu na nově vytvořenou pozici:
PROCESS CHEMICAL ENGINEER (50-60.000 Kč)
MOŽNOST RELOKAČNÍHO PŘÍSPĚVKU!

Náplň práce

  • sledování vývoje vědecko-technických poznatků v technologických procesech
  • hodnocení stavu a funkce procesů a aparátů stávající výrobní technologie
  • navrhování inovací, spolupráce s vývojovým oddělením
  • spolupráce na realizaci výsledků výzkumu a vývoje do praxe
  • kontrola úspěšnosti technické inovace výrobních procesů a aparátů.
  • hodnocení efektů realizované inovace

Požadujeme

  • VŠ vzdělání - chemie
  • zkušenosti z obdobné nebo stejné pozice
  • anglický jazyk slovem i písmem
  • orientace v chemicko-inženýrských výpočtech
  • analytické schopnosti

Nabízíme

  • relokační příspěvek
  • 25 dní placeného volna
  • flexibilní pracovní doba
  • penzijko
  • zvýhodněné volání
  • firemní rekreace
  • vhodné pro absolventy
  • místo výkonu práce: Trmice

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Ústecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie, Strojírenství