Typ nabídky

Minimální mzda

Process Assembly Engineer with english - 50 000 Kč/měs.

referenční číslo: 5a841c2ea5ad95317a63c629 | aktuálnost: 19.06.2018

Randstad HR Solutions s.r.o.

Hledáte novou pracovní výzvu?

Jste technicky zdatný a pojmy APQP a FMEA Vám nejsou cizí, navíc se domluvíte anglicky?

Chtěli byste své znalosti uplatnit ve francouzské výrobní automotive společnosti a preferujete menší pracovní kolektiv?

Dejte nám o sobě vědět? Pro našeho významného klienta hledáme uchazeče na pozici Process Assembly Engineer?

Co Vás čeká:

  • spolupodílení se na tvorbě nových projektů
  • testování a validace technických řešení za účelem optimalizace výkonu linek (produktivita, kvalita a bezpečnost)
  • revize a aktualizace návodek pro montážní linky
  • organizace údržby, provádění preventivní údržby linek
  • lokalita zaměstnání: Rychnov nad Kněžnou

Co Vám nabízíme:

  • zaměstnání ve stabilní a stále se rozvíjející francouzské společnosti
  • práci v menším kolektivu
  • možnost uplatnění a rozšíření svých technických znalostí
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • bonusový systém, odměny, dovolená navíc, stravenky

Co od Vás očekáváme:

  • zkušenosti  z automotive na obdobné pozici min 1 rok
  • znalosti montážních procesů a pilířů APQP (Flow chart, FMEA)
  • řidičský průkaz sk. B a ochotu občas cestovat (Polsko, Slovensko, Rakousko)
  • znalost angličtiny na komunikativní úrovni, němčina výhodou
  • znalost nástrojů MS Office, Auto Cad – základy

Požadované jazykové znalosti

Anglický

Mzda: 50 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Automobilový průmysl, Strojírenství, Výroba, průmysl

Profese: inženýr kvality, procesní inženýr, servisní technik, technolog

Pracovní poměr: Plný úvazek

Délka prac poměru: Na dobu určitou

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita