Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní technik s chemií / Chemický technolog (až 45 tisíc)

referenční číslo: 43758 | aktuálnost: 22.04.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Na samém počátku každého výrobního procesu musí být někdo, kdo rozumí tomu, jak má výrobní materiál vypadat a jak se má chovat. A právě k tomu potřebujeme vás. Máte vzdělání v chemii, metalurgii či související? Ať jste absolvent, nebo již máte slibně rozjetou kariéru, pojďte k nám. Zaplatíme vaše zkušenosti a podpoříme vás spoustou benefitů.
Zajistíte, aby měl výrobní materiál správné parametry a vlastnosti Budete v kontaktu s dodavateli Pracujete mimo jiné s projektovou dokumentací

Požadujeme

VOŠ/VŠ vzdělání v chemii/technologii Alespoň základní angličtina (pro čtení textů) MS Office

Nabízíme

Mzda až 45 tisíc 5 týdnů dovolené Pružná pracovní doba Příspěvky na firemní stravování Příspěvek na penzijní spoření MultiSport karta Jazykové vzdělávání přímo ve firmě
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl