Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní specialista skladové logistiky - nové projekty

referenční číslo: KL39552-0020 | aktuálnost: 19.07.2018

mBlue Czech, s.r.o.

Náplň práce

Pro evropského lídra na poli supply chain managementu a logistických služeb obsazuji roli Procesního specialisty skladové logistiky. Pozice je vhodná pro zkušené i juniornější kandidáty s potenciálem.

  • Přidejte se k nám a staňte se klíčovým partnerem při implementaci nových skladových procesů a projektů.
  • Dáme Vám dostatečný prostor pro realizaci Vašich nápadů a vizí.
  • Nabízíme Vám rozvojová školení dle Vašich individuálních potřeb (např. Lean Management, Six Sigma, aj.) a možnost pracovat na projektech pro zahraniční zákazníky.

Naše motto:

  • Ctíme principy moderní logistiky na úrovni Vendor Managed Inventory.
  • Naším cílem je efektivní řešení dodavatelského řetězce za využití IT systémů a automatizovaných nástrojů.
  • Ve střední Evropě vlastníme 6 logistický skladů s certifikátem TAPA-A.

Na pozici budete zodpovědný/á za:

  • Otevření skladů pro nové zákazníky a navržení skladových procesů od A do Z
  • Optimalizování stávajících skladových procesů s důrazem na produktivitu (monitoring výkonu), optimalizaci zásob a vybavení, automatizaci, aj.
  • Zavádění principů Lean Managementu
  • Vždy budete spolupracovat s širším týmem odborníků (procesní specialisté, inženýring, kvalita, aj.)

U nás uspějete, jestliže máte:

  • Zkušenosti s mapováním procesů skladování a interní logistiky
  • Analytické myšlení a umíte pracovat s daty (Excel)
  • Proaktivní a inovativní přístup k řešení problémů
  • Angličtinu na dobré komunikativní úrovni (B2-C1)
  • Aktivní řidičský průkaz

Na oplátku Vám nabízíme štědré portfolio zaměstnaneckých benefitů, ale především:

  • stabilní pracovní podmínky (HPP na dobu neurčitou)
  • vysokou úroveň vlastní seberealizace při zavádění nových logistických projektů
  • a takřka neomezené možnosti profesního rozvoje
  • Flexibilní pracovní doba, prostor pro inovace, odborné vzdělávání, 5 týdnů dovolené, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní pojištění, Cafeteria systém, Multisport program, slevy u obchodníků, mobilní tarif za výhodné ceny pro Vaše blízké.

Klíčová slova: logistika, skladování, sklad, logistics, logistický specialista, skladový specialista, lean

Odesláním odpovědi na tento inzerát souhlasím se zpracováním osobních údajů, a to v souladu s obecným nařízením o ochraně osobních údajů (EU) 2016/679 společnosti mBlue Czech, s.r.o., IČ: 24193119 na dobu 10 let. Zobrazit více: https://mblue.cz/uchazeci/gdpr/

Region: Pardubický kraj, Středočeský kraj

Obor: Doprava, logistika