Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní manažer (50 – 70 000 KČ)

referenční číslo: 55217 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

V procesním řízení již máte nějaké zkušenosti a tento obor Vás naplňuje? Jste blázen do hledání nových cest, jak zefektivnit výrobu? Oblast automotive je Vaším velkým koníčkem?

Tak mi zašlete svůj životopis, protože právě hledáme nového zkušeného PROCESNÍHO MANAŽERA!

Náplň práce

  • Zavádění a řízení projektů
  • Zodpovědnost za hladký průběh a náběh projektů
  • Komunikace s projektovým týmem a výrobou
  • Komunikace s dodavateli
  • Nákup nových technologií a strojů
  • Práce s technickou dokumentací + její příprava + aktualizace a změny
  • Tvorba výrobních postupů
  • Reportování a účast na pravidelných schůzkách
  • Řešit a připravovat audity
  • Podílení se na lean managementu

Požadujeme

  • Min SŠ vzdělání obor strojírenství / technický
  • Zkušenosti na obdobné pozici a s vedením projektů
  • Zkušenost s vedením lidí
  • Zájem o oblast automotive
  • Komunikativní znalost angličtiny i češtiny
  • Znalost technické dokumentace

Nabízíme

  • Mzda až 70.000 Kč dle pracovních zkušeností
  • Pravidelné bonusy, 13. mzda, benefity
  • 25 dní dovolené + sick day
  • Pružná pracovní doba
  • Pravidelné příplatky na stravování, dojíždění, na zdraví, penzijko
  • Podpora při relokaci
  • Vzdělávání jazykové i odborné
  • Podpora volného času
  • Místo výkonu: Jihlava

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Kraj Vysočina

Obor: Strojírenství