Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr vstřikování plastů

referenční číslo: 53755 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte novou pracovní výzvu? Máte technické a analytické myšlení a nepostrádáte ani proaktivní přístup? Pak nám dejte o sobě vědět a nalezněte zázemí v lukrativní společnosti, získejte nové dovednosti a celou řadu pěkných benefitů! Pozice je vhodná pro seniory i juniornější kandidáty.
hodnocení a analyzování výrobních procesů vyhledávání příčin výrobních problémů včetně nastavení nápravných opatření navrhování inovací nevyhovujících a problémových úseků výroby podílení se na implementaci změn v procesu revize pracovních postupů aktivní spolupráce s dalšími odděleními

Požadujeme

VŠ technického zaměření praxi v oblastech lakování/vstřikování plastů mírně pokročilou znalost AJ pro emailovou komunikaci znalost systému SAP znalosti v oblasti štíhlé výroby

Nabízíme

týden dovolené navíc 13. a 14. plat náborový bonus osobní ohodnocení a docházkový bonus roční bonusy dotovaná strava v místní kantýně benefit karta - až 6 000 Kč/rok letní tábory pro děti firemní a sportovní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 50 000 - 70 000 Kč / měsíc

Region: Středočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl