Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr - vhodné i pro absolventy

referenční číslo: 53861 | aktuálnost: 01.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Připojte se k nám jako Procesní inženýr do výroby a budete mít jedinečnou příležitost pracovat na optimalizaci výrobních i nevýrobních procesů.
Spolupráce při vývoji a implementaci nových technologických postupů Příprava a zajištění náběhu nových projektů do výroby Příprava procesních plánů a parametrů Komunikace a spolupráce napříč společností

Požadujeme

SŠ/VŠ vzdělání technického směru Výhodou praxe na dané pozici (absolventy zaučíme) Orientace ve výkresové dokumentaci, znalost MS Office Schopnost komunikace v angličtině (min. B1) Znalost štíhlé výroby výhodou Ochota se učit, pozitivní přístup k práci, zodpovědnost

Nabízíme

Stabilitu práce v moderní mezinárodní společnosti Příjemné pracovní prostředí s lidským přístupem ke svým zaměstnancům Nástupní mzdu podle zkušeností s možností růstu Možnosti odborného zaškolení a průběžného vzdělávání Pět týdnů dovolené Balíček zaměstnaneckých benefitů Firemní akce
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Výroba, průmysl