Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr/Technolog - ranní směna

referenční číslo: 52969 | aktuálnost: 13.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáte práci, kde byste uplatnil/la vaše předchozí zkušenosti v oblasti zlepšování výroby? Pokud chcete pracovat na zajímavých projektech a hledáte práci na ranní směnu, pošlete nám svůj životopis.
organizování technologické přípravy výroby tvorba kontrolních plánů dohled nad provádění zkoušek při zavádění nových produktů konečná kontrola a uvolňování vzorků do výroby optimalizace výrobních procesů podílení se na zlepšování výroby implementace metod a nástrojů kvality do výroby spolupráce s oddělením inženýringu

Požadujeme

ukončené SŠ vzdělání technického směru předchozí zkušenosti na obdobné pozici - procesní inženýr, technolog angličtina na úrovni B1/B2

Nabízíme

měsíční odměny k fixnímu platu 25 dní dovolené příspěvek na stravování příspěvek na volnočasové aktivy Cafeteria System vzdělávací a jazykové kurzy v pracovní době flexibilní pracovní doba důkladné zaškolení na pozici
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl