Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr | táborsko | AŽ 60 000 KČ

referenční číslo: 7-10-398581 | aktuálnost: 27.06.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Hledáme PROCESNÍHO INŽENÝRA! Čeká vás plastařina, ale zkušenosti přímo z ní mít nemusíte.
Možnost i pro ABSOLVENTY!

Náplň práce:
- implementace nových projektů do výroby
- úprava výrobních procesů při změně procesu
- tvorba procesní dokumentace
- zaškolení operátorů
- reporting a kontrolní procesy

Požadujeme

- SŠ/VŠ (ideálně v chemickém oboru nebo relevantní praxe v chemickém průmyslu, ne však podmínkou)
- AJ na komunikativní úrovni
- předchozí zkušenosti procesního inženýra
- MS OFFICE na úrovni kontingenčních tabulek
- povědomí o principu vstřikování plastů

Nabízíme

- měsíční bonus ve výši 1.000 Kč po odpracovaném roce, po dvou letech ve výši 1.500 Kč
- flexipasy v hodnotě 520 Kč
- příspěvek na penzijní připojištění ve výši 500,- Kč měsíčně po půl roku práce
- 25 dní dovolené
- závodní stravování
- vzdělávací a jazykové kurzy
- firemní akce

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Tábor, Tábor,

Region: Jihočeský kraj, Česká republika

Obor: Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita