Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr / Specialista štíhlé výroby (až 60 tisíc)

referenční číslo: 54092 | aktuálnost: 06.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Rozumíte procesům výrobních firem a dokážete nacházet řešení k jejich zefektivnění? “Lépe, rychleji, levněji” to je vaše mantra? Pak pro vás máme místo v našem týmu. Máme pro vás velmi dobře zaplacenou pozici s řadou benefitů a možností k rozvoji a růstu. Staňte se jedním z nás.
Zanalyzujete firemní procesy Budete hledat cesty k jejich zefektivnění (čas, náklady atd.) Navrhnete a nastavíte efektivnější postupy, stanovíte normy... Spolupracujete s kolegy napříč všemi týmy

Požadujeme

SŠ/VŠ technického typu (například průmyslové inženýrství apod.) Orientujete se ve výrobních procesech Máte přehled o metodách štíhlé výroby Angličtina je bonus

Nabízíme

Mzdu až 60 tisíc (dle zkušeností) Pravidelné bonusy ke mzdě Flexibilní pracovní dobu Závodní jídelnu Podporu vašeho růstu a postupu Práci ve stabilní firmě a přátelském týmu A další firemní benefity (rádi kompletně představíme během pohovoru)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 40 000 - 60 000 Kč / měsíc

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl, Management