Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr | SMT výroba

referenční číslo: 54711 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Znáte specifika SMT výroby ? Máte zkušenost s optimalizací výrobních procesů? V případě, že se chcete podílet na novém automotive projektu, neváhejte zaslat svůj životopis na pozici SMT/Procesní inženýr. Pozice je vhodná jak pro zkušené SMT inženýry, tak pro juniorní kandidáty, kteří již mají krátkou zkušenost s optimalizací výrobních procesů.
Budete navrhovat a implementovat výrobní procesy pro SMT linky. Čeká vás tvorba výrobní dokumentace, budete se podílet na vyhodnocování a nákupu zařízení či náhradních dílů pro linky. Budete optimalizovat výrobní procesy a monitorovat efektivitu SMT výroby.

Požadujeme

Očekáváme absolventa technického oboru - nejlépe IT či elektro.
Uvítáme zkušenost s SMT výrobou a znalost procesního inženýrství.
Na této pozici budete komunikovat také v angličtině, nehledáme rodilého mluvčího, ale anglický jazyk byste měl ovládat na komunikativní úrovni minimálně A2/B1.

Nabízíme

Zaměstnavatel nabízí zajímavé mzdové ohodnocení, bonusy a prémie. Týden dovolené navíc a flexibilní pracovní doba je samozřejmostí. Můžete se těšit na závodní kantýnu s nabídkou snídaní či obědů a nápoje zdarma. Zaměstnavatel dále nabízí stravenky, zajistí vám Multisport kartu (za 480Kč/měsíc), penzijní připojištění či zvýhodněný mobilní tarif. Můžete se těšit na společenské firemní akce a také odborná školení na pracovišti, které zvýší vaši profesní kvalifikaci.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (1)