Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr s AJ

referenční číslo: 14398 | aktuálnost: 27.07.2017

Advantage Consulting, s.r.o.

Náplň práce

Vystudoval jste SŠ strojírenského zaměření? Bez problémů komunikujete v anglickém jazyce a máte praxi z výrobní společnosti? Orientujete se v LEAN principech a některém z CAD programů? Chcete působit jako technická podpora při vývoji nových komponentů? Láká Vás zázemí menší společnosti, kde se očekává rozmanitější pracovní náplň? Zašlete nám Váš životopis! Mezinárodní výrobní společnost, působící v Královéhradeckém kraji, hledá do svých řad kandidáta na pozici procesní inženýr s AJ.

Náplň práce

* Spolupráce při návrhu nových zařízení * Optimalizace výrobních procesů a zavádění LEAN principů * Spolupráce s obchodem, jako technická podpora * Práce s výkresovou dokumentací * Komunikace v anglickém jazyce se zahraničním vedením společnosti

Požadujeme

  • SŠ strojírenského zaměření
  • Komunikativní znalost anglického jazyka
  • Znalosti LEAN principů a zkušenosti s optimalizací výrobních procesů
  • Znalost některého z CAD programů (ideálně SolidWorks)
  • Komunikativní, technicky zdatnou osobnost

Nabízíme

  • Zázemí mezinárodní společnosti
  • Příspěvek na stravování
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Místo výkonu práce je v Královéhradeckém kraji

Mzda: 35 000 - 40 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Strojírenství