Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr, příležitost pro absolventy VŠ! #R1iDz

referenční číslo: 65f14a8639954a446b0c6497 | aktuálnost: 12.04.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Je elektro obor vaše gusto, a chtěl byste se podílet na zlepšování technologických procesů v prestižní firmě? Pak pro Vás máme zajímavou nabídku práce. Přestože se jedná o mezinárodní společnost, neosobní korporátní prostředí zde nenajdete – naopak, těšit se můžete na rodinnou atmosféru a pohodové pracovní prostředí, ve kterém budete moct profesně i osobně růst. Pozice je vhodná i pro absolventy vysoké školy oboru elektrotechniky!
Náplň práce:
- plánování a implementace nových postupů, vedoucích ke zlepšení procesů
- komunikace napříč odděleními
- jednání s dodavateli
- technická podpora techniků a seřizovačů

Požadujeme

- vzdělání elektrotechnického směru
- anglický jazyk na komunikativní úrovni
- zkušenosti v oblasti elektrotechniky
- samostatnost, spolehlivost

Nabízíme

- zajímavé mzdové ohodnocení dle zkušeností a praxe až 70 000 Kč
- letní a vánoční prémie
- zkrácenou 7,5 hodinovou pracovní dobu
- týden dovolené navíc
- příspěvek na penzijní připojištění
- zvýhodněné mobilní tarify
- stravenky
- občerstvení na pracovišti – voda, káva, čaj
- firemní akce
- individuální jazykové kurzy na pracovišti
- možnost individuálního odborného doškolení
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- atraktivní a různorodou práci ve stabilní zahraniční společnosti s rodinným duchem a pohodovou atmosférou

Mzda: 45 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Energetika, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita