Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr přes obrábění a montáž

referenční číslo: 54063 | aktuálnost: 06.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme zaměstnance na pozici procesního inženýra.
Zajištění správného nastavení postupů obrábění ocelových konstrukcí dle zákaznických specifikací – rozměrových, materiálových a zároveň nastavit klíčové výrobní kontroly pro jednotlivé kroky procesu. Zajištění správného nastavení postupů pro mechanické spojování dílu dle zákaznických specifikací – rozměrových, materiálových a zároveň nastavit klíčové výrobní kontroly pro jednotlivé kroky procesu. Schopnost upravovat a optimalizovat obráběcí cyklus, přípravky a procesy vedoucí k výrobě shodného dílu. Řešení odchylek procesu obrábění a mechanického spojování a přijímání nezbytných nápravných / preventivních opatření. Komunikace s dodavateli (společně s oddělením kvality) na nastavení kritérií pro kontrolu dílů dodávaných do závodu. Podílení se na zajištění správných procesních postupů pro montáž všech komponentů do jednoho celku včetně kontrolních operací. Tvoření pracovních návodek pro operátory, podílení se na kontrolních plánech a vyhodnocování rizik pro jednotlivé procesy. Spolupráce s vývojovým střediskem v zahraničí. Podílení se na prvotních výrobních kontrolách, podílení se na tvorbě nového perspektivního technického teamu.

Požadujeme

Vysokoškolské případně střední vzdělání technického směru. Znalost anglického jazyka na komunikativní úrovni (min. B2). Praxe v podobném či stejném procesu – obrábění, mechanické spojování. Zkušenost s čtením a programováním CNC programů. Zkušenosti s tvorbou technické dokumentace a pracovních návodek. Znalost čtení a pochopení technických výkresů. Schopnost vyhodnotit a pochopit technické normy dané zákazníkem. Ochota účastnit se služebních cest – Evropa. Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

Zajímavé finanční ohodnocení Vzdělávání a příležitost k rozvoji, možnost spolupráce na novém projektu Pružná pracovní doba Relokační balíček, příspěvek na bydlení, náborový bonus Bohatý bonusový a benefitní systém (příspěvek na dopravu, variabilní složka mzdy, vánoční bonus, odměna za pracovní výročí, dovolená navíc, kafeterie systém, příspěvek na penzijní připojištění a další)
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl