Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr (od 40.000 Kč) - vhodné pro absolventy

referenční číslo: 54351 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte technický background a jste schopen myslet koncepčně? Jste komunikativní a máte nadšení pro LEAN? Zašlete mi svůj životopis!
Dynamická společnost hledá kolegu na pozici:

PROCESNÍ INŽENÝR (OD 40.000 Kč) - VHODNÉ PRO ABSOLVENTY

Náplň práce

  • Zlepšování procesů
  • Řízení LEAN projektů
  • Spolupráce na projektech automatizace
  • Metodická podpora
  • Školení
  • Reporting

Požadujeme

  • VŠ vzdělání technického směru, nebo minimálně 2 roky praxe v oboru
  • Znalost procesů ve výrobě
  • Anglický jazyk na úrovni B1
  • Zodpovědného a komunikativního člověka

Nabízíme

  • Možnost aktivně přispívat k rozvoji oddělení a procesů
  • Příjemné pracovní prostředí a moderní vybavení
  • Možnost profesního růstu
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na penzijní pojištění
  • Příspěvek na sport
  • Jazykové kurzy
  • Příspěvek na stravování
  • Firemní akce
  • Lokalitu: Okres Semily

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Region: Liberecký kraj

Obor: Strojírenství