Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr | mimo automotiv

referenční číslo: 53534 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Aktuálně hledáme pracovníka na pozici procesního inženýra, jako posílení týmu do společnosti. Je zde mzda odpovídající vašim zkušenostem, flexibilní pracovní dobu a řada dalších benefitů. Pokud máte zkušenosti z oblasti a zájem připojit se k týmu, stačí zaslat váš životopis a posunete se tak o krok blíže k této zajímavé pracovní příležitosti.
Neustálé zdokonalování procesů a zvyšování efektivity výroby. Sledování a optimalizace současných procesů. Navrhování nápravných opatření k odstranění nedostatků a zlepšení výkonnosti. Vytváření technické dokumentace a pracovních instrukcí. Úzká spolupráce s dalšími odděleními napříč celou společností.

Požadujeme

Absolvent vysokoškolského vzdělání v oboru Strojní inženýrství Minimálně 3 roky praxe na obdobné pozici Znalost metodiky štíhlé výroby Komunikativní znalost anglického jazyka Znalost práce s MS Office Platný řidičský průkaz skupiny B Schopnost pracovat samostatně a zodpovědně

Nabízíme

Příjemné pracovní prostředí zavedné výrobní společnosti Dovolená 5 týdnů Příspěvek na penzijní připojištění Příspěvek na stravování (firemní stravování) Cafeterie systém Poukázky Flexi pass Firemní akce Zvýhodněný mobilní tarif
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl