Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr (Lean specialista), motivující mzda #lklxk

referenční číslo: 654e57d821a06cdb277e8084 | aktuálnost: 10.12.2023

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte zkušenost s vedením projektů a vylepšováním procesů? Chtěl/a byste pracovat ve firmě s rodinnou atmosférou, která staví na dobrých vztazích, férovém přístupu a svobodě v práci? Pak se nám ozvěte, hledáme šikovného kolegu, který povede projekty zlepšování do malého týmu 5ti lidí! Nabízíme motivující bonusy, flexibilní prac. dobu i možnost práce z domu, z kanceláře z Nového Bydžova či Hradce Králové, a mnoho dalšího.
Náplň práce:
- Vedení projektů zaměřených na zlepšování procesů ve firmě, automatizace
- inovace a optimalizace procesů, návrhy nových prac. postupů ke zvýšení efektivnosti výroby a produktivity práce
- jednání s dodavateli, spolupráce při zavádění nových výr. linek
- trénink zaměstnanců v oblasti zlepšování procesů

Požadujeme

- Zkušenost s vylepšováním procesů, ideálně s koncepty Kanban, Ergonomie, MRP II, JIT, apod...)
- komunikativnost

Nabízíme

- Motivující finanční ohodnocení s bonusy - dle zkušeností
- Flexibilní prac. dobu
- Možnost pracovat z kanceláře v Novém Bydžově, občasně i z Hradce Králové nebo z domu
- Týden dovolené navíc + 3 dny zdravotní volno
- Příspěvek na stravování
- Příjemné a přátelské pracovní prostředí
- Zajímavou práci pro stabilní společnost
- Flexi pass a další zajímavé benefity

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Kvalita, kontrola jakosti, Technika, elektrotechnika, Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity