Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr | Lean

referenční číslo: 52985 | aktuálnost: 26.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do dynamicky se rozvíjející společnosti, jejichž produkty a příslušenství najdete ve všech průmyslových odvětvích – od průmyslových robotů, přes nápojový průmysl až po nabíjecí systémy pro elektromobily, hledám procesního inženýra.
Náplní vaší práce bude optimalizace a kontrola výrobních procesů. Čeká vás práce v SAP a implementace lean metody. Budete také kontrolovat výrobní zakázky a tvořit reporty (OEE). Pravidelně budete komunikovat s kolegy z mateřské pobočky a podílet se na zavádění nových projektů a postupů.

Požadujeme

Očekáváme, že budete mít zkušenosti z oblasti řízení výroby a implementací lean metody.
Hledáme samostatného a důsledného kandidáta, který se nebojí komunikovat a domluví se anglickým jazykem.
Výhodou je znalost SAP.

Nabízíme

Těšit se můžete na 5 týdnů dovolené a další 3 dny volna navíc. Společnost vám bude přispívat na stravování, penzijní připojištění a zdraví. Na pracovišti se můžete občerstvit nebo si zajít na masáž. Bude vás čekat zaškolovací proces a průběžná školení. Můžete se také těšit na firemní společenské akce a přátelský kolektiv.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Zlínský kraj

Obor: Výroba, průmysl