Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr/ka s AJ

referenční číslo: 54723 | aktuálnost: 03.06.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Do menšího závodu hledáme procesního inženýra, který se rád pustí do nových zajímavých projektů. Těšit se můžete na zajímavou mzdu, možnost seberealizace a prima partu.
zodpovědnost za hladký proces výrobního toku provádění simulací a výpočtů a modelů (PFD: Process Flow Diagrams a UID: Utility Flow Diagrams) zodpovědnost za určování specifikací zařízení a technických požadavků a sestavování vytváření pracovních postupů a návodů spolupráce s oddělením výzkumu a vývoje na vývoji výkresů pro nové produkty

Požadujeme

vzdělání v oboru fyzika, chemie nebo příbuzném oboru chemického inženýrství zkušenosti jako procesní inženýr uživatelská znalost používání kreslicích nástrojů CAD dobrá znalost angličtiny (B1-B2) proaktivita, vlastní iniciativa efektivita práce smysl pro detail

Nabízíme

atraktivní mzda flexibilní pracovní doba 5 týdnů dovolené 5 dnů zdravotního volna, tzv. sick days stravenkový paušál notebook, telefon i k soukromým účelům smlouva na dobu neurčitou možnost seberealizace
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Výroba, průmysl