Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr/ka, hodonín

referenční číslo: 53857 | aktuálnost: 01.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Baví Vás oblast výrobních technologií a digitalizace výroby? Říká Vám něco "analýza pracovních cyklů a odchylek"? A co LEAN? Není Vám toto zaměření cizí? Pokud jste u uvedených pojmů zbystřil/a svou pozornost a baví Vás také vytvářet a spravovat technicko - výrobní dokumentaci, tak čtěte dále. V případě, že je pro Vás v pořádku i region Hodonínska.
orientace v technické a výkresové dokumentaci vzdělání technického směru (SŠ nebo VŠ) uživateslká znalost MS Office (nevíce MS Excel) AJ na úrovni B1

Požadujeme

znalost metodiky FMEA (alespoň okrajově) praxe z výrobního prostředí znalost návaznosti výrobních postupů (automotive)

Nabízíme

Pružný začátek a konec pracovní doby Příspěvek na stravování (stravenková karta) Po zkušební době 1 den v týdnu Home Office Práce ve stabilní firmě Možnost seberealizace a dalšího rozvoje
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl