Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr - fix od 85 000 Kč

referenční číslo: 52537 | aktuálnost: 28.03.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jsi zkušený procesák? Hledáš změnu, kde ti umožní pracovat na zajímavých projektech pro světové výrobce? Pokud máš komunikativní angličtinu a zkušenosti s optimalizací výrobních procesů, pošli nám svůj životopis.
zodpovědnost za hodnocení stavu a fungování výrobních procesů zavádění nových technologií a zařízení spolupráce na vyhledávání nových dodavatelů kontrola nákladůpři implementaci nových výrobků optimalizace výrobního procesu zodpovědnost za technologický proces pravidelný reporting

Požadujeme

předchozí zkušenost na pozici procesního inženýra zkušenosti ve výrobní společnosti (strojírenství, automotive) středně pokročilá znalost angličtiny - B2 ŘP sk. B

Nabízíme

nástupní mzda dle zkušeností - od 85 000 Kč pravidelný roční nárůst mezd 25 dní dovolené příspěvek na dojíždění do zaměstnání příspěvek na stravování jazykové kurzy v pracovní době vzdělávací a rozvojové kurzy
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Plzeňský kraj

Obor: Výroba, průmysl