Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr | Automotive

referenční číslo: 54341 | aktuálnost: 19.05.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Jste připraveni udělat další krok ve své kariéře ? Máte zájem pracovat ve společnosti, která spolupracuje se značkami jako je Škoda Auto či Bentley? Hledám kandidáta na pozici procesní inženýr. V případě, že jste se setkali s pojmem LEAN a orientujete se výkresové dokumentaci, neváhejte zaslat váš životopis. Čeká na vás prostředí české výrobní automotive společnosti a již fungující tým.
Na této práci vás čeká optimalizace výrobních procesů, implementace lean metod a tvorba technicko-výrobní dokumenace. Ve spolupráci s výrobním technologem a týmem údžby budete kontrolovat výrobní procesy a starat se o jejich plynulost.

Požadujeme

Očekáváme kandidáta, který má středoškolské či vysokoškolské vzdělání v technickém směru, umí pracovat v Excelu a domluví se anglickým jazykem.
Výhodou je zkušenost z výrobní společnosti na podobné pozici či znalost lean metodiky.

Nabízíme

Můžete se těšit na zajímavé mzdové ohodnocení a systém odměn. Zaměstnavatel také nabízí flexibilní začátek/konec pracovní doby, stravenkovou kartu, týden dovolené navíc či společenské firemní akce.
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihomoravský kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Oblíbené nabídky (47)