Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr | Automotive

referenční číslo: 53381 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro nadnárodní společnost, která je předním dodavatelem komponentů pro prestižní automobilové značky, hledám procesního inženýra. V případě, že se vyznáte ve výrobních procesech a pojmy LEAN či FMEA vám nejsou cizí, neváhejte zaslat váš životopis. Máte možnost stát se součástí mezinárodního týmu, který se podílí na nových automotive projektech.
Budete mít na starost dozor nad výrobním procesem z hlediska technologie Navrhovat a implementovat nové výrobní procesy, udržovat a zlepšovat jejich efektivitu Připravovat a aktualizovat technickou dokumentaci Tvořit layout pracovišť a výrobních linek Komunikovat externě s dodavateli i interně napříč výrobou

Požadujeme

Vzdělání technického zaměření (strojní inženýrství, materiálové inženýrství, mechanické či procesní…) Anglický jazyk B1/B2 – budete běžně komunikovat v angličtině s kolegy či zahraničním vedením Praxi na podobné pozici alespoň půl roku Znalost metod LEAN, FMEA či SPC

Nabízíme

Týden dovolené navíc Pružnou pracovní dobu Příspěvek na dopravu Příspěvek na penzijní připojištění Vzdělávání a kurzy HO po domluvě Můžete se těšit na zajímavou práci, která není stereotypní Mezinárodní kolektiv
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Kraj Vysočina

Obor: Výroba, průmysl