Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní inženýr

referenční číslo: 51465 | aktuálnost: 21.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Přidejte se k našemu rozrůstajícímu se týmu v mezinárodní strojírenské výrobní společnosti jako Procesní inženýr / Technolog!
Připravovat technologické postupy a procesní parametry Spolupracovat na spuštění nových projektů Optimalizovat montážní procesy Mít zodpovědnost za převedení nové výroby do sériové produkce Navrhovat preventivní údržbu strojů a přístrojů Spolupracovat a komunikovat s ostatními odděleními a dodavateli

Požadujeme

Máte technické vzdělání na SŠ nebo VŠ s praxí na obdobné pozici Znáte základy pneumatiky, hydrauliky, automatizace a stavby strojů Ovládáte výkresovou dokumentaci Pokročilou znalost MS-Office, výhodou je znalost SAP, CAD 2D/3D Domluvíte se anglicky Umíte navrhovat a implementovat návrhy na zlepšení procesů Jste samostatný, schopný pracovat v týmu a máte proaktivní přístup Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

Dlouhodobé uplatnění ve stabilní nadnárodní společnosti Zajímavé platové ohodnocení podle tvých znalostí a zkušeností Možnost osobního a profesního růstu Flexibilní pracovní dobu Dotované stravování 5 týdnů dovolené Odměny za věrnost Odborné firemní vzdělání
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Jihočeský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Výroba, průmysl