Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr (45-55.000 Kč)

referenční číslo: 56055 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Baví vás zlepšování procesů, implementace změn a máte praxi z výrobní společnosti, ideálně automotive? Anglicky mluvíte každý den? Pošlete nám životopis na pozici PROCESNÍ INŽENÝR (45-55.000 Kč)!!!

Náplň práce

  • Zodpovědnost za dodržování nastavených procesů
  • Implementace změn a návrhy na zlepšení, efektivitu
  • Rizikové analýzy a vyhodnocování rizik
  • Správa a tvorba výrobní dokumentace
  • Pracovní instrukce
  • Kontrolní plány

Požadujeme

  • SŠ technického směru
  • Anglický jazyk na pokročilé úrovni (denní komunikace)
  • Praxi jako Procesní inženýr
  • Zkušenosti z výrobní společnosti automotive
  • P-FMEA, Layouty, Flow charty
  • MS Office (Excel), SAP

Nabízíme

  • Moderní výrobní prostřední a technologie
  • Možnost home office a pružnou pracovní dobu
  • 25 dní dovolené
  • Zvýhodněné tarify a možnost nákupu auta se slevou
  • Dotované stravování, příspěvky na připojištění, kino, divadlo, fit centrum atd.
  • Lokalitu: Pardubice

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Strojírenství