Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Procesní inženýr (35-45.000 Kč) - pro absolventy

referenční číslo: 31957 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte blízko k elektrotechnice a ve výrobním prostředí se pohybujete jako ryba ve vodě? Mluvíte anglicky a chcete se posunout ve své kariéře zase o krok dál?

Zašlete svůj životopis na pozici PROCESNÍ INŽENÝR (35-45.000 Kč) - PRO ABSOLVENTY a buďte u nejnovějších technologií!

Náplň práce

  • zajištění správného chodu výrobních linek
  • optimalizace správného nastavení výrobních zařízení
  • příprava výroby na nové projekty

Požadujeme

  • SŠ, VOŠ nebo VŠ vzdělání v oboru elektro
  • znalost anglického jazyka - B1
  • zájem o nové technologie
  • znalost výrobního prostředí

Nabízíme

  • týden dovolené navíc
  • práce v Plzni s výbornou dostupností MHD
  • flexibilní pracovní dobu
  • pravidelné odměny, pololetní prémie
  • pravidelný růst mzdového ohodnocení
  • stravování v místě výkonu práce
  • místo výkonu práce: Plzeň - město

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Řemesla, výroba, Strojírenství