Typ nabídky

Minimální mzda

Procesní analytik (junior), pružná prac. doba,13.plat #6fzHW

referenční číslo: 6645c80c17e55f340aafd1c6 | aktuálnost: 01.06.2024

INDEX NOSLUŠ s.r.o.

Jsme česko-slovenská personální společnost s jednou z největších sítí regionálních zastoupení v rámci České a Slovenské republiky. Patříme mezi nejstarší personálně – poradenské společnosti na území bývalého Československa – naše společnost vznikla již v roce 1991 s prvotním záměrem poskytnout kvalitní služby v oblasti brigádnické výpomoci v jednotlivých regionech. Každý měsíc se staráme o více než 3.500 zaměstnanců, které jsme pro zákazníky vyhledali a kteří u nich pracují.

Náplň práce

Máte analytické myšlení a baví Vás zjišťovat, jak věci fungují? Hledáte různorodé zaměstnání, kde využijete své vyjednávací i prezentační dovednosti? Pak hledáme právě Vás — rádi přijmeme kolegu/kolegyni, který/á našemu klientovi pomůže s mapováním a zlepšováním procesů uvnitř firmy, aby bylo možné poskytovat klientům ještě lepší služby. Na oplátku nabízíme velmi motivující mzdu, pružnou a zkrácenou prac. dobu, 13., 14. plat a mnoho dalších bonusů. Výhodou (nikoli podmínkou) je, pokud máte zkušenosti s prací v menší společnosti či ve státní sféře.
A co u budete mít na starost?
- mapování procesů napříč různými odděleními firmy
- jejich zdokumentování a prezentace vedoucím
- spolupráce při hledání slabých míst ve snaze zajistit jejich zlepšení
Místo výkonu práce: Praha 4

Požadujeme

- Předchozí zkušenosti s procesním řízením, s nastavováním a optimalizací procesů
- Proaktivní přístup

Nabízíme

- Velmi motivující mzdu dle praxe
- Pružnou a zkrácenou pracovní dobu, pevné jádro (9-14)
- Možnost 4 dnů home office měsíčně (po domluvě i více)
- 5 týdnů dovolené a 4 dny osobního volna navíc
- Stravenky v hodnotě 160 Kč
- Poukázky FLEXI PASS v hodnotě 10.000 Kč/rok
- Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 900 Kč
- 13., popř. 14. plat
- Zázemí stabilní společnosti

Mzda: 60 000 - 90 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: IT - prodej a služby, Kvalita, kontrola jakosti, Technika, elektrotechnika

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Základní