Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Příslušník/příslušnice ostrahy

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28829540721 | aktuálnost: 27.04.2024

IF FACILITY a.s.

Upřesňující informace

VYHRAZENO PRO OSOBY SE ZDRAVOTNÍM POSTIŽENÍM. NÁSTUP MOŽNÝ PO DOMLUVĚ. Kontaktní osoba Floriánová Miroslava, tel. 774 899 528 (volat 8:00-14:00) , e-mail: kariera@iffacility.cz
Náplň práce: ostraha průmyslového areálu na adrese Za Olomouckou ulicí, Prostějov, kontrola osob, materiálu a vozidel při příchodu/vjezdu a odchodu/výjezdu. Vedení záznamů. Práce s PC, EZS a EPS. Kontrolní obchůzky areálu.
Požadujeme: čistý trestní rejstřík, flexibilitu, zodpovědnost. Certifikát profesní kvalifikace strážného 68-008-E podmínkou.
Nabízíme: práci na zkrácený úvazek, ke mzdě osobní ohodnocení

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Požadujeme

Práce s PC

Mzda: 15 600 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Za Olomouckou 4421, Prostějov,

Region: Olomoucký kraj

Obor: Bezpečnost, ostraha

Pracovní poměr: Zkrácený úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Základní

Vhodné pro: OZP - tělesně postižený