Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář - významný projekt! (50-75.000 KČ)

referenční číslo: 51580 | aktuálnost: 27.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Jste zkušeným přípravářem a hledáte novou výzvu ve své kariéře? Vyhovuje vám atmosféra nadnárodní společnosti? Cítíte se na úkol v podobě miliardových projektů dopravních staveb? Pak jste tu správně! Využijte příležitost a přihlaste se zaslání strukturovaného životopisu do výběrového řízení na pozici:

PŘÍPRAVÁŘ - VÝZNAMNÝ PROJEKT! (50-75.000 KČ)

Náplň práce

  • práce na projektu významných dopravních staveb
  • vypracování rozpočtů a cenových nabídek
  • cenotvorba v rámci přípravy staveb
  • spolupráce s oddělením nákupu a monitoring cen trhu
  • práce na subdodavatelských smlouvách
  • posouzení a kontrola nabídek materiálu a technologií

Požadujeme

  • vzdělání v oboru stavebnictví
  • praxi na pozici přípraváře
  • zkušenost v oboru dopravních staveb - vítána!
  • zkušenost s většími projekty
  • dobrá znalost MS Excel a programu pro rozpočtování
  • komunikativní osobnost
  • znalost angličtiny - výhodou!
  • ŘP sk. B a ochotu cestovat

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené + bonusové dny
  • bonusy a prémie
  • jazykové kurzy
  • potřebné vybavení
  • příspěvek na stravné
  • příspěvek na sport
  • a další
  • lokalitu: okres Trutnov

Mzda: 50 000 - 75 000 Kč / měsíc

Region: Královéhradecký kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura