Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář výroby v opravárenství

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 28320820729 | aktuálnost: 27.04.2024

RYKO a.s.

Upřesňující informace

Místo výkonu práce: Dělnická č.p. 1408/29 Děčín VI-Letná 405 02

PŘÍPRAVÁŘ VÝROBY v opravárenství (technik kvality rozpisu)

Jsme ryze česká, rodinná firma s více než stoletou tradicí, umíme revidovat a opravovat nákladní železniční vozy. Děláme to profesionálně, s nadšením, respektem a láskou. Najdete nás v Děčíně. Své služby ve špičkové kvalitě poskytujeme zákazníkům z celé Evropy. Dokud budou jezdit vlaky, budeme tu taky.
K našim přednostem patří třeba rychlé rozhodování, přehledné procesy, umíme naslouchat, reagujeme na podněty, problémy řešíme. Jsme stabilní, spolehlivý a slušný zaměstnavatel. O svých 350 zaměstnanců se staráme, vážíme si svých lidí a lidské práce. I díky tomu rosteme, rozvíjíme se, modernizujeme a daří se nám. U nás platí podání ruky, neslibujeme, co nemůžeme splnit, jednáme na rovinu. Šikovní, ochotní a pracovití se u nás mají dobře.
Rádi mezi nás přijmeme zručné lidi, kteří se nebojí práce. Právě teď oslovujeme ty z vás, kteří věří, že se k nám hodí a bavilo by je pracovat u nás.
Hledáme totiž přípraváře výroby pro naše pracoviště v Děčíně.

Náplň práce:
• jste součástí výrobního (opravárenského) procesu
• provádíte vstupní kontrolu vozu po příjezdu vozu (rozpis), pořizujete dokumentaci a fotodokumentaci jednotlivých vozů
• vytváříte zakázkové listy pro opravu vozů, souhrnný příkazník práce a materiálu
• provádíte interní poptávku a objednávku materiálu
• provádíte kontrolu rozsahu a kvality provedené práce, použitých materiálů a uznáváte a proplácíte výkony práce zaměstnanců - připravujete podklady pro fakturaci
• pracujete s měřidly

Požadujeme:
• vzdělání - středoškolské, technického směru výhodou
• zkušenost s výkonem činnosti kontrolora či znalost problematiky oprav, kontroly či přejímky žkv, praxe na pozici přejímač, kontrolor, vedoucí směny při opravách žkv apod. výhodou
• vhodného uchazeče jsme však schopni zaučit i bez předchozích zkušeností v oboru
• podmínkou dobrá uživatelská znalost MS Office (WORD, EXCEL)
• znalost NJ výhodou
• spolehlivost, zodpovědnost, přesnost

Nabízíme:
• stabilní rodinné prostředí a lidský přístup
• 5 týdnů dovolené
• příspěvek na stravování
• pracovní oblečení + jeho údržbu
• benefitní systém - kafetérie
• zvýhodněný telefonní tarif
• příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění
• řadu tradičních i netradičních odměn

Termín nástupu:
ihned nebo dohodou

Mzdové podmínky:
dohodou, dle znalostí a zkušeností

Kontakt: Jana Žáková, tel. 601 692 329 (volat 7:00 - 15:30 hod.), e-mail: j.zakova@ryko.eu

Směnný provoz: Jednosměnný provoz

Poznámka k jazykovým znalostem: výhodou

Požadujeme

Práce s PC - textový editor (Word) Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)

Požadované jazykové znalosti

Německý

Místo pracoviště: Dělnická 1408/29, Děčín,

Region: Ústecký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Maturita

Vhodné pro: Absolventy

RYKO a.s.