Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář výroby - Choceň

referenční číslo: 53407 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Nevadí Vám třísměnný provoz? Baví Vás práce v automobilovém průmyslu? Tak neváhejte odpovědět na náš inzerát! Dobrá dostupnost z Vysokého Mýta, Litomyšle.
příprava výrobního materiálu pro lisaře tisk etiket na palety a dokončení odhlášení palety s hotovými kusy zakrývání a páskování palet a příprava pro odvoz do logistiky práce na pc v SAPU práce je v pohybu a ve stoje - nutný dobrý zdravotní stav

Požadujeme

znalost práce na PC (MS Office) samostatnost manuální zručnost

Nabízíme

možnost kariérního růstu bezplatná autobusová doprava na pracoviště příspěvky na stravování, telefon, penzijní připojištění roční bonusy za splnění pracovního fondu práce v pohodovém kolektivu 5 týdnů dovolené
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 28 000 - 30 000 Kč / měsíc

Region: Pardubický kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura

Pracovní poměr: Plný úvazek

Michaela Lýdie Rozínková
+420 731442031]