Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář v autolakovně - praha

referenční číslo: A11770 | aktuálnost: 04.01.2024

AURES Holdings a.s.

Auta jsou to, co Vás baví? Znáte je do nejmenších podrobností a umíte je opravovat? Přijďte dělat to, čemu rozumíte a co Vás baví do prestižní společnosti s profesionálním zázemím. Čeká na Vás kamarádský tým profesionálů ve firmě, která je jedničkou na trhu.

Náplň práce

  • Zajištění kompletního procesu přípravy karoserie před lakováním
  • Čištění, odmaštění, tmelení, broušení, leštění karoserií, lakování karoserie vozů
  • Míchání barev Standox, PPG

Požadujeme

  • Výuční list v oboru není podmínkou, hlavní je zájem o práci
  • ŘP sk. B
  • Férový přístup k práci
  • Zodpovědné zacházení se svěřenými hodnotami
  • Chuť pracovat a učit se novému
  • Zodpovědnost, loajalita

Nabízíme

  • Velmi dobré platové ohodnocení od 35 000,- Kč (po zkušební době)
  • Pracovní doba PO – PÁ (8:00 – 16:30)
  • Spravedlivý bonusový systém odměn
  • Zázemí silné, prosperující české společnosti
  • Systémový rozvoj a podpora v osobním vzdělávání
  • Možnost získání certifikátu ve Škoda Auto
  • Profesní školení ve firmách PPG a Standox
  • Přátelský a týmový kolektiv

Mzda: 35 000 - 35 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Automobilový průmysl, Doprava, logistika, Řemesla, výroba

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity