Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář stavební výroby | Ostrava

referenční číslo: 53561 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro projekty v Ostravě a okolí v oblasti občanské vybavenosti a bytové výstavby hledáme stavebního přípraváře.
Příprava technických, ekonomických a smluvních podkladů na základě rozpočtu a projektové dokumentace Poptávání subdodavatelů Příprava tendrů a následné vyhodnocování nabídek subdodavatelů Příprava základních parametrů smluv se subdodavateli Organizace výběrů subdodavatelů (spolu s projektovým manažerem stavby) Částečné posuzování projektů (návrhy alternativních technických řešení) Komunikace se subdodavateli, investorem, projektantem

Požadujeme

Vzdělání se zaměřením na pozemní stavby (min. SŠ) Uživatelská znalost práce na PC (MS Excel, AutoCAD), Orientace v projektové dokumentaci Pečlivost, organizační schopnosti, důraz na dodržování termínů

Nabízíme

Stabilní zázemí stále se rozvíjející společnosti Otevřenou přátelskou atmosféru Čtvrtletní prémie Telefon, notebook Flexibilní pracovní doba, možnost home office Školení a kurzy Týden dovolené navíc Stravenky Cafeterie Příspěvek na penzijní či životní pojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Moravskoslezský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura