Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář staveb – pozice vhodná i pro absolventy

referenční číslo: 45005 | aktuálnost: 09.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro projekty v Praze a okolí hledám přípraváře staveb do oblasti veřejných zakázek občanské vybavenosti bytové výstavby.
technická příprava staveb (technologické postupy, harmonogramy, plán jakosti, smluvní podklady) dohled nad ekonomickou stránkou stavby poptávání subdodavatelů příprava tendrů a následné vyhodnocování nabídek subdodavatelů příprava základních parametrů smluv se subdodavateli organizace výběrů subdodavatelů (spolu s projektovým manažerem stavby) částečné posuzování projektů (návrhy alternativních technických řešení) komunikace se subdodavateli, investorem, projektantem

Požadujeme

min. SŠ vzdělání v oboru pozemní stavby práce s MS office/ AutoCAD schopnost orientace ve výkresové dokumentaci

Nabízíme

týden dovolené navíc kvartální prémie flexibilní pracovní doba stravenky příspěvek do Cafeterie příspěvek na penzijní připojištění/ životní pojištění
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura