Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář staveb

referenční číslo: 1638146403 | aktuálnost: 27.04.2024

PŘEDVÝBĚR.CZ s. r. o.

Pro našeho klienta, společnost zabývající se realizací železobetonových konstrukcí, hledáme vhodné kandidáty na pozici Přípravář staveb.

Náplň práce:

  • Příprava podkladů pro výběrová řízení
  • Zajišťování přípravy technických, ekonomických a dalších potřebných podkladů pro poptávky a realizaci projektu na základě smlouvy o dílo
  • Příprava harmonogramu výstavby pro provádění projektu
  • Příprava podkladů pro předložení nabídek subdodavatelů a dodavatelů
  • Provádí výběrová řízení a podílí se na výběru subdodavatele či dodavatele
  • Připravuje smlouvy o dílo s dodavateli a subdodavateli
  • Komunikace s projektanty na zajištění realizační projektové dokumentace, vytváření technologických postupů atd
  • Příprava a spolupráce při přípravě podkladů pro smluvní ujednání s investory
  • Spolupodílí se na dotažení dodatků s investory
  • Připravuje a finalizuje archivaci projektů

Požadavky:

  • Min SŠ vzdělání stavebního zaměření
  • Praxe výhodou, ale pozice je vhodná i pro absolventy
  • Uživatelská znalost PC, uživatelsky Microsoft Office, AutoCad
  • Komunikační a organizační dovednosti
  • Časová flexibilita, chuť se učit

Nabídka:

  • Práci na hlavní pracovní poměr
  • Plný úvazek
  • Benefity (mobil, PC, stravenkový paušál, dovolená 200 hodin, 2 sick days, příspěvek na penzijní/životní připojištění, školení aj.)
  • Finanční ohodnocení odvozené od znalostí a zkušeností
  • Možnosti nástupu ihned
  • Lokalita: Praha 10 – Vršovice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

Mzda: 40 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Praha,

Region: Praha

Obor: Reality

Profese: přípravář, rozpočtář/kalkulant

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vysokoškolské

Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickday