Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář/rozpočtář staveb

referenční číslo: 52118 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro středně velkou stavební společnost, která se zaměřuje na průmyslové, bytové a občanské stavby, hledám kandidáta pro přípravu staveb.
příprava technických, ekonomických a smluvních podkladů na základě rozpočtu a projektové dokumentace příprava předávací dokumentace příprava tendrů a následné vyhodnocování nabídek dodavatelů zpracování skladby cen stavebních prací spolupráce při realizaci zakázek příprava základních parametrů smluv o dílo, dodatků… organizace výběrů dodavatelů (spolu s projektovým manažerem stavby) částečné posuzování projektů (návrhy alternativních technických řešení) komunikace se dodavateli, investorem, projektantem

Požadujeme

vzdělání se zaměřením na stavebnictví praxe v přípravě alespoň 1 rok znalost kalkulačních softwarů je výhodou čtení a orientace v projektové dokumentaci

Nabízíme

česká stavební společnost s dlouholetou tradicí zajímavé finanční ohodnocení dle zkušeností týden dovolené navíc příspěvek na sport možnost zvýhodněného mobilního tarifu stravné
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura