Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

PŘÍPRAVÁŘ - rekonstrukce kanceláří (60 -70 000 Kč)

referenční číslo: 56064 | aktuálnost: 29.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte zkušenosti s přípravou a řízením projektů rekonstrukcí či vybavení vnitřních prostor kanceláří nebo jiných budov?

Pokud ano, tak pro Vás máme zajímavou výzvu v ryze české společnosti, která provozuje rozsáhlé portfolio nemovitostí v České republice a pravidelně jej rozšiřuje.

Hledáme Přípraváře nebo Projektového manažera, který je schopen řídit a koordinovat FIT OUT projekty vnitřních prostor hlavně pro kancelářské prostory.

Pokud to zní jako zajímává výzva nebo další krok ve Vaší kariéře, neváhejte se přihlásit na pozici:

PŘÍPRAVÁŘ - rekonstrukce kanceláří (55-65.000 Kč)

Náplň práce

• Řízení a koordinace FIT OUT projektů převážně kancelářských prostor
• Zajištění výkresové dokumentace pro FIT OUT a její kontrolu
• Koordinace předání řízení výstavby a její nacenění
• Spolupráce s obchodním oddělením a dalšími kolegy na zajištění smluvní dokumentace se zákazníkem.
• Řešení ad hoc vad či nedodělků
• Dohlížení na výstavbu a její hladký průběh
• Kontrola smluvní dokumentace včetně nákladů a výnosů svěřených projektů
• Spolupráce s kolegy na přípravě výběrových řízení, vyhodnocování nabídek

Požadujeme

• Minimálně středoškolské vzdělání v oboru pozemního stavitelství
• Předchozí zkušenosti s přípravou a rozpočty staveb
• Orientace v technické dokumentaci
• Výborné analytické, koordinační, orientační a komunikační schopnosti
• Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

• Fajnový čtyřčlenný projektový tým
• Pružná pracovní doba
• Sick days
• 13. a 14. mzda
• Příspěvek na penzijní pojištění
• 25 dní dovolené
• Stravenky
• Kancelář v centru Prahy

Mzda: 55 000 - 65 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura