Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář projektů| nové developerské projekty

referenční číslo: 12-5-391580 | aktuálnost: 04.07.2023

Grafton Recruitment Praha

Náplň práce

Máš vzdělání v oblasti stavebnictví a zkušenosti s přípravou a realizací staveb? Chceš se podílet na přípravě nových developerských projektů? Tak to mám šanci přesně pro tebe!

Náplní práce bude:
- příprava dokumentů pro výběrová řízení
- kalkulace a zpracování cenových nabídek
- komunikace se subdodavateli, dodavateli a investory
- kontrola a posuzování projektové dokumentace
- příprava podkladů k fakturacím
- spolupráce s projektanty a stavbyvedoucími
- zpracování časového plánu stavby

Požadujeme

- min. SŠ vzdělání v oblasti stavebnictví
- zkušenosti s přípravou a realizací staveb
- spolehlivost, samostatnost, časová flexibilita

Nabízíme

- zajímavé projekty
- flexibilita a samostatnost
- zázemí stabilní české společnosti
- příjemné pracovní prostředí
- možnost osobního rozvoje
- další firemní benefity

Mzda: 45 000 - 50 000 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Okres Olomouc, Olomouc,

Region: Olomoucký kraj, Česká republika

Obor: Gastronomie, pohostinství, cest. ruch, ubytování

Pracovní poměr: Plný úvazek

Minimální požadované vzdělání: Maturita