Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář pro pozemní stavby

referenční číslo: 52783 | aktuálnost: 29.04.2024

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Pro českou stavební společnost, která se zaměřuje na pozemní, vodohospodářské a dopravní stavby, hledám přípraváře do realizace.
zajištění provádění zakázek v souladu s požadavky zadavatele a platnými normami a předpisy navrhování a optimalizace výrobních procesů organizace dodavatelského řetězce (výběr subdodavatelů, plánování realizace a uzavírání smluv) příprava dokumentace z výběrových řízení spolupráce s ostatními členy realizačního týmu a komunikace s klientem, subdodavateli a dalšími účastníky projektu

Požadujeme

vzdělání se zaměřením na stavebnictví praxe v oblasti přípravy staveb orientace ve výkresové dokumentaci Řp sk. B a ochota cestovat po stavbách v rámci Prahy a okolí

Nabízíme

práce v úspěšné a stabilní české stavební společnosti týden dovolené navíc Sick days příspěvek na stravné mobilní telefon a notebook práce na HPP nástup možný ihned nebo dohodou
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura