Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář/přípravářka barev

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29342500777 | aktuálnost: 23.05.2024

Mürdter Dvořák, lisovna, spol. s r.o.

Upřesňující informace

Kontaktní osoba Hrubanová Martina, tel.: 731401847 (volat 7:00-15:00), e-mail: m.hrubanova@muerdter.cz

Náplň práce: připrava barev a tvrdidel pro výrobu a vzorkování, meření, záznamy procesní kontroly. Požadujeme: znalost PC, ochotu pracovat ve 3 směnném provozu. Vhodné i pro absolventa.

Nabízíme: náborový přípsěvěk 20 000,-, 25 dní dovolené, příplatky za dovolenou, firemní stravování, stravenky, kantýna, firemní akce. Po zaučení možnost přechodu na smlouvu neurčitou.

Směnný provoz: Třísměnný provoz

Mzda: 189 - 210 Kč / hodinu

Místo pracoviště: 19, Olšany u Prostějova, 79814

Region: Olomoucký kraj

Obor: Výroba, průmysl

Pracovní poměr: Plný úvazek

Smluvní vztah: Pracovní smlouva

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity