Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář pozemních staveb (45-55.000 KČ)

referenční číslo: 56477 | aktuálnost: 07.05.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máte SŠ/VŠ stavebního zaměření? Chcete se podílet na projektech pro pozemní stavby? Máte již nějaké zkušenosti, nebo naopak hledáte výzvu po dokončení školy? Chcete pracovat pro stabilní stavební společnost?

Pak mi zašlete Váš životopis a staňte se posilou týmu na pozici:

PŘÍPRAVÁŘ POZEMNÍCH STAVEB (45-55.000 KČ)

Náplň práce

  • Příprava stavebních rozpočtů a kalkulací
  • Sestavování harmonogramu stavebních prací
  • Výběr dodavatelů a subdodavatelů
  • Spolupráce s techniky na stavbách
  • Kontrola projektové dokumentace

Požadujeme

  • SŠ/VŠ stavebního směru
  • Zkušenost v oboru pozemních staveb - výhodou
  • Pokročilou znalost práce na PC
  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Firemní notebook + mobil
  • 25 dní dovolené + Sick days
  • Roční bonusy
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní
    pojištění
  • Vzdělávání a rozvojové školení
  • Místo výkonu práce: Praha

Mzda: 45 000 - 55 000 Kč / měsíc

Region: Praha

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura