Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář/-ka staveb - vhodné i pro absolventy !

referenční číslo: 43107 | aktuálnost: 12.04.2024

Advantage Consulting, s.r.o.

Máš vzdělání v oboru stavebnictví a hledáš práci v administrativě? Pokud chceš pracovat v oboru a zdokonalit se v něm, mám pro Tebe super místo!
Pošli mi životopis na: Sojkova@acjobs.cz

Pojď se podílet na zajímavých projektech a buď:
PŘÍPRAVÁŘ/-KA STAVEB - VHODNÉ I PRO ABSOLVENTY !

Náplň práce

  • příprava podkladů pro realizaci staveb
  • kalkulace cenových nabídek a vlastní práce
  • jednání s investory a subdodavateli
  • vnitropodniková komunikace

Požadujeme

  • vzdělání v oboru stavebnictví - podmínkou
  • znalost technické dokumentace
  • znalost práce se sadou MS Office

Nabízíme

  • příjemné pracovní prostředí
  • 25 dní dovolené
  • stravenkový paušál
  • jazykové kurzy plně hrazené zaměstnavatelem
  • roční prémie
  • spolupráce na zajímavých projektech
  • Místo výkonu práce: Plzeň

Mzda: 30 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Plzeňský kraj

Obor: Stavebnictví, projekce, architektura