Typ nabídky

Minimální mzda

rozbalit

Přípravář/ka masa

převzato z nabídky úřadů práce | referenční číslo: 29196320710 | aktuálnost: 29.04.2024

NOVÁK maso - uzeniny s.r.o.

Upřesňující informace

Máte rádi maso a umíte vzít za práci? Přidejte se do našeho týmu NOVÁK MASO - UZENINY s.r.o. na pozici Přípravář/ka masa. Aktuálně sháníme posily do prodejny v Liberci (prodejna se nachází v objektu OC LBC)
Nabízíme:
- Práci ve stabilní české společnosti
- Na prodejně bez řezníka - ranní směny
- Odměnu za práci o víkendech a svátcích
- Odměnu za odpracované roky
- Výhodné zaměstnanecké nákupy masa
- Příspěvek na stravování ve mzdě
- Lázně
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Příspěvek na aktivity - program Multisport
- Odpovídající finanční ohodnocení
Náplň práce:
- Zpracovat bourané maso, kterým doplníš pult
- Práce s mletým masem a výroba polotovarů - vše podle našich receptur
- Připravit polotovary do teplého pultu (ochucení a zamíchání mletého masa na karbanátky, sekanou.., naložit vepřové maso na výpečky, nakořenit kuřata atp.)
- Porcování kuřat - zaučíme
- Úklid a sanitace pracoviště
Po této přípravě následuje prodej a obsluha zákazníků na prodejně.
Co od tebe očekáváme?
- Pozice je vhodná pro šikovné kuchaře/ky nebo kohokoliv s kladným vztahem k masu.
- Hledáme zručného a pečlivého kolegu/gyni zapáleného do práce s masem a jeho úpravy.
- Rádi tě vše naučíme na prodejně
Hlásit se e-mailem, telefonicky nebo osobně na adrese Fügnerova 667/7, 460 01 Liberec-Perštýn.

Směnný provoz: Dvousměnný provoz

Mzda: 24 500 Kč / měsíc

Místo pracoviště: Fügnerova 667/7, Liberec,

Region: Liberecký kraj

Obor: Potravinářství a chemie

Smluvní vztah: Pracovní smlouva, Dohoda o provedení práce (DPP)

Minimální požadované vzdělání: Vyučení bez maturity

Vhodné pro: Absolventy