Typ nabídky

Minimální mzda

Přípravář/ka Klášterec nad Ohří, Praha

referenční číslo: 45349 | aktuálnost: 22.06.2023

ManpowerGroup s.r.o.

Náplň práce

Hledáme šikovného kolegu/kolegyni do naší centrály v Klášterci nad Ohří a do Prahy na pozici přípraváře. Pokud máš zkušenosti, umíš dobře komunikovat a v záplavě souvislostí stavebních zakázek se cítíš, jako ryba ve vodě, ozvi se nám, dovedeme tě ocenit!
kontrola projektové dokumentace příprava cenové nabídky a podklady pro výběrová řízení jednání s dodavateli a hledání nejvhodnějších řešení příprava staveb pro realizaci a spolupráce se stavbyvedoucími v průběhu stavby

Požadujeme

orientace ve stavební dokumentaci ovládání Microsoft Office stavební vzdělání znalost programů Kros a EuroCalc Callida výhodou, ale pokud je neznáš, vše tě naučíme aktivní řidič zkušenost na obdobné pozici pečlivost

Nabízíme

možnost seberealizace a dalšího růstu v oboru práce v příjemném moderním prostředí, moderní technologie férový šéf a tým zkušených kolegů, kteří ti pomohou, když budeš potřebovat stravenky zajímavá mzda a prémie dle výkonu
NABÍRÁME MUŽE I ŽENY

Mzda: 35 000 - 45 000 Kč / měsíc

Region: Praha, Středočeský kraj, Ústecký kraj

Obor: Administrativa, Řemesla, výroba, Stavebnictví, projekce, architektura, Výroba, průmysl